29Srp

Elektrokola vám neříkají, jak máte jezdit, ale jízdu zaručeně zpříjemní!

Určitě ani vám neunikl trend v podobě speciálně upravených kol, které nabízí jak klasickou formu jízdy, tak i odlehčenou variantu za pomoci přídavného motoru. Jasně, řeč je o elektrokolech, která jsou v posledních letech stále oblíbenější. Jejich popularita roste především z důvodu, že jezdcům nenařizují, jak mají jezdit, ale jejich požitek z jízdy mohou výrazně zpříjemnit – a to je důvod, pro který jim určitě podlehnete i vy!

Jezdíte, jak sami chcete

Elektrokolo je na první pohled obyčejné kolo, které je doplněné o přídavný motorek. Jezdit na něm můžete tak, jak jste zvyklí – pokud chcete šlapat, tak jednoduše šlapete. Když si chcete odpočinout, nebo zdolat náročnější kopec s úsměvem, spolehnete se na přídavný motorek, který vám úsilí viditelně usnadní. Zkrátka můžete jezdit tak, jak zrovna chcete. Rozhodně neznamená, že když jedete na elektrokole, musíte automaticky po celou dobu jezdit na motorek – máte možnost volby a to je na tom to nejúžasnější.

Nejsme pohodlní, jen víme, co chceme

Kolem elektrokol se často šíří nesmyslné fámy, typu: kdo jezdí na elektrokole, ten je líný a pohodlný, nebo třeba: elektrokola jsou pouze pro důchodce. A víte co? Je to blbost! Jízdou na elektrokole o sobě automaticky neříkáte, že jste pohodlní. Naopak svému okolí ukážete, že víte, co chcete – a vy si chcete užít možnost rozhodnout se, jestli zrovna tenhle prudký kopec vyjedete svépomocí, nebo jestli si necháte trochu pomoct. A to zní fajn, nemyslíte?

Parťák, na kterého se můžete spolehnout

S elektrokolem si můžete vyrazit prakticky kamkoli. Jeho výběr snadno přizpůsobíte svým představám, přáním a požadavkům. Sportovně založení jedinci využijí pohodlí jízdy na silničním elektrokole, kdo si chce občas zajet do krámku pro čerstvé rohlíky ke snídani, vybere si městské elektrokolo. Získáte parťáka, na kterého se budete moci kdykoli spolehnout.

css.php